آیفون تصویری سیماران مدل HS-72

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وبآیفون 7 اینچ سیماران مدل HS-72/M200

 یکی از برند های معتبر و به نام در زمینه طراحی و تولید انواع  آیفون تصویری سیماران است که کار خود را با تولید مانیتورهایی با ابعاد کوچک آغاز  کرده است ولی امروزه توانسته است با کسب تجارب بیشتر محصولاتی با تنوع بالاتر در اختیار مشتریان قرار دهد و در همین راستا با تولید و طراحی آیفون های هفت اینچی با صفحه لمسی گامی بلند در صنعت آیفون های زیبا و شکیل برداشته است.

درب بازکن تصویری HS-72 سیماران یکی از محصولات جدید این شرکت است که بعد از مدل HS-73 به بازار عرضه شده و تنوع زیادی در مدل های  آیفون تصویری هفت اینچ سیماران ایجاد کرده است.

این آیفون تصویری دارای مانیتور هفت اینچی رنگی است که در ساخت آن از تکنولوژی TFT LED استفاده شده است و می تواند تصاویری با کیفیت و رزولشن بالا در اختیار کاربران قرار دهد همچنین این محصول مجهز به حافظه داخلی می باشد و در دسته دربازکن های زیبا و شکیل با کلید های لمسی قرار می گیرد که طرفداران زیادی دارد.

طراحی ظاهری

آیفون تصویری HS-72 دارای ضخامت 45 ، ارتفاع 173 و طول 315 میلیمتر می باشد که با این ابعاد دارای شکل ظاهری تخت و بلند بوده و با استقبال بیشتری رو به رو شده است زیرا ارتفاع کم و عرض زیادی دارد و توانسته است نظر مشتریان زیادی را جلب نماید.

دربازکن تصویری HS-72  فقط در رنگ سفید تولید می شود و صفحه نمایش هفت اینچی آن در سمت راست دستگاه قرار داردکه درواقع بیشترین بخش از آیفون را صفحه نمایشگر آن در برگرفته است که همین امر بر زیبایی این مدل از مانیتورها افزوده است همچنین از تکنولوژی نور پس زمینه LED و TFT با کیفیت در ساخت صفحه نمایش این محصول استفاده شده است ، این تکنولوژی سبب می شود تصاویری با رزولوشن بالا در اختیار شما قرار گیرند.

         

آیفون تصویری HS-72 سیماران

        

در قسمت پایینی صفحه نمایش آیفون تصویری سیماران HS-72 پنج دکمه لمسی قرار گرفته است که هرکدام کاربری ویژه ای دارند همچنین یکی از ویژگی های این مدل وجود دکمه های لمسی است که امکان استفاده از این مدل را نسبت به مدلهای قبلی آسان تر کرده است.

       

آیفون تصویری سیماران hs 72

        

گوشی یا دهنی بخش دیگری از آیفون های تصویری است که در سمت چپ دستگاه قرار گرفته و اگر توجه نمایید در محل قرار گرفتن گوشی در آیفون تصویری مدل HS-72 خار یا قلابی برای نگه داری گوشی روی دستگاه تعبیه نشده است زیرا این مدل نیز به سیستم گوشی مغناطیسی مجهز شده است که عملکرد این سیستم به صورت زیر می باشد :

با نزدیک کردن گوشی به محل قرار گیری خود وجود سیستم مغناطیسی باعث می شود که گوشی به جای مخصوص خود بچسبد و همچنین هیچ شاسی یا قطعه فیزیکی برای قطع تصویر وجود ندارد و قطع تصویر هم با همان سیستم مغناطیسی صورت می گیرد. وجود سیستم مغناطیسی سبب می شود گوشی به راحتی روی دستگاه قرار گیرد و امکان افتادن آن کاهش می یابد.

گوشی آیفون تصویری HS-72 اندازه ای کوچک و مستطیل شکل دارد و در دو طرف بالای آن دو شیار برای قرارگیری انگشت قرار داده شده است که علاوه بر اینکه برداشتن دهنی (گوشی) را از روی دستگاه آسان تر می کند در عین حال احتمال سر خوردن یا سقوط گوشی را کاهش می دهد همچنین در این مدل گوشی بالاتر از سطح دستگاه قرار می گیرد و برداشتن آن راحت تر انجام می شود.

در این مدل از آیفون تصویری در بخش کناره سمت راست شیاری نیز برای قرار گرفتن SD card قرار داده شده است که می توان دستگاه را به کارت حافظه مجهز کرد و تصاویر تهیه شده را در آن ذخیره کرد.

          

درب بازکن تصویری HS-72 سیماران

       

مشخصات فنی

 صفحه نمایش آیفون HS-72 سیماران

شرکت برای آیفون های تصویری سیماران هفت اینچی خود از بهترین نوع صفحه نمایش استفاده کرده است که تکنولوژی مانیتور در این محصول از نوع TFT LCD بوده و تصاویری شفاف ، دیجیتال و رنگی با رزولوشن بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد که همین امر درب بازکن تصویری HS-72 سیماران را دسته محصولات با کیفیت قرار داده است.

صفحه نمایش در این مدل واید و هفت اینچی است که با قابی دور تا دور مشکی احاطه شده است و دارای دکمه های لمسی سفید می باشد که فرم مستطیل شکل این آیفون ظاهری زیبا و شیک را ایجاد کرده است.

کلید های مانیتور تصویری HS-72

دکمه های لمسی این آیفون در قسمت زیر صفحه نمایش قرار دارند که به ترتیب از راست به چپ به صورت زیر می باشند:

- دکمه اول با علامت کلید برای باز کردن قفل درب ورودی استفاده می شود که این دکمه اصلی ترین کار را انجام می دهد.

- دکمه دوم که دربازکن ثانویه است و از این دکمه برای باز کردن جک پارکینگی استفاده می شود.

- دکمه سوم از راست برای تماس با نگهبانی است که در سیستم هایی که دارای نگهبانی هستند استفاده می شود.

- دکمه چهارم از راست دکمه ضبط عکس به صورت دستی است.

- دکمه آخر از سمت راست دکمه مانیتور است که جهت فعال شدن صفحه نمایش استفاده نی شود در واقع با لمس آن صفحه نمایش روشن شده و با لمس مجدد تصویر دوربین پنل دوم را نشان می دهد.

در بخش کناره سمت راست آیفون تصویری مدل HS-72 چند دکمه مختلف وجود دارد که به ترتیب از چپ به راست دکمه اول کلید روشن و خاموش دستگاه ، کلید بعدی برای کاهش مقادیر آیتم های مختلف در تنظیمات تصویر، بعد از آن دکمه منو قرار گرفته است که برای تنظیم رنگ ، نور و کنتراست به کار می رود و همچنین دکمه آخر برای افزایش مقادیر آیتم های مختلف در تنظیمات تصویر می باشد.

         

آیفون تصویری سیماران مدل HS-72

     

حافظه آیفون تصویری HS-72

درب بازکن هفت اینچی جدید سیماران دارای حافظه داخلی می باشد به این معنی که ظرفیت ذخیره 200 عکس رنگی را دارد و همچنین در این مدل می توان یک کارت حافظه میکرو اس دی به دستگاه اضافه کرد تا عکس های گرفته شده را به رم خارجی منتقل کرد و آنها را در سیستم های کامپیوتری و پخش دیگر مشاهده نمود ولی امکان افزایش ظرفیت حافظه وجود ندارد.

با لمس دکمه دوربین روی مانیتور صفحه مربوط به فعال سازی ضبط اتوماتیک نشان داده می شود که در این حالت می توان دستگاه را در حالت عکس اتوماتیک یا دستی قرار داد در صورتی که آیفون تصویری HS-72 را در حالت اتوماتیک قرار دهید در این صورت پس از هر بار دریافت زنگ از پنل دستگاه یک عکس از مراجعه کننده انداخته و در حافظه داخلی خود ذخیره می کند که این کار را می توان به صورت دستی هم انجام داد.

در صورتی که عکس های ذخیره شده در دستگاه تان از ظرفیت حافظه داخلی بیشتر شد شما می توانید در این صورت آنها را به رم خارجی منتقل کنید تا دوباره امکان گرفتن تصویر جدید توسط مانیتور برایتان فراهم گردد.

قابلیت ارتباط آیفون تصویری HS-72 سیماران

آیفون تصویری HS-72 یکی از محصولات شرکت سیماران است که با دارا بودن صفحه نمایش هفت اینچی و دکمه های لمسی امکاناتی مناسب را دارد همچنین این مانیتور امکان اتصال به دو پنل تصویری به صورت هم زمان را دارد و می توان با یک آیفون هر دو پنل را کنترل و مشاهده کرد البته با استفاده از این محصول می توان یک دوربین و یک پنل را نیز کنترل کرد.

این مانیتور دارای سوئیچرداخلی در ورودی اول جهت نصب آسان می باشد و همچنین یکی از ویژگی های خاص درب بازکن HS-72 مجهز بودن به دربازکن ثانویه است که با استفاده از این دکمه می توان جک پارکینگ را نیز باز کرد پس اگر این قابلیت برای شما اهمیت دارد استفاده از این آیفون تصویری را به شما توصیه می کنیم.

در سیستم های کدینگ دربازکن تصویری HS-72 خروجی ارتباط با نگهبانی نیز وجود دارد همچنین قابلیت اتصال به دوربین مداربسته نیز در این مدل دیده می شود.

گارانتی آیفون تصویری سیماران

این محصول از شرکت سیماران همانند تمامی محصولات آیفون تصویری سیماران دارای گارانتی 30 ماهه است که تاریخ شروع این گارانتی معمولا از تاریخ فاکتور خرید می باشد و در صورتی که این برگه وجود نداشت نیز جای نگرانی نیست زیرا تاریخ تولید زده شده در پشت دستگاه نشان دهنده زمان شروع گارانتی می باشد.

شرکت سیماران سعی کرده است خدمات پس از فروش آیفون تصویری خود را به صورت گسترده و کشوری در سریع ترین زمان ممکن ارائه دهد تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید همچنین در صورتی که بعد از نصب این محصول هرگونه مشکلی رخ داد شما می توانید با مرکز خدمات پس از فروش سیماران با شماره 88838400 تماس بگیرید و هرگونه خرابی یا عیب دستگاه را گزارش دهید تا در اسرع وقت سرویس های لازم جهت رفع عیوب در اختیارتان قرار گیرد.

جمع بندی

اگر شما به دنبال یک آیفون تصویری زیبا با ظاهری شیک و کارایی بالا می باشید ، آیفون تصویری HS-72 سیماران می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد زیرا با داشتن صفحه نمایش هفت اینچی رنگی ، دکمه های لمسی ، طراحی تخت و زیبا و همچنین قابلیت باز کردن جک پارکینگی در دسته آیفون تصویری های پر طرفدار و مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

قابلیت اتصال به دو پنل و انتخاب آنها توسط یک مانیتور و همچنین دارا بودن حافظه داخلی و امکان ذخیره عکس تا 200 عدد از ویژگیهای منحصر به فرد این آیفون تصویری می باشد.

نقاط قوت:
  • طراحی زیبا و مناسب
  • دارای صفحه کلید لمسی
  • قابلیت ذخیره عکس
  • گوشی های مغناطیسی با کاربری راحتتر
  • باز نمودن درب اتوماتیک پارکینگ
  • اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته
نقاط ضعف:
  • عدم خروجی جهت ارتباط با واحد نگهبانی
  • صفحه نمایش با وضوح متوسط

ویژگی ها

مشخصات دوربین مداربسته

دیگر امکانات : امکان باز کردن درب کنترلی پارکینگ

مشخصات عمومی

مقدار گارانتی : 2/5 ساله
جنس بدنه : پلاستیک

آیفون تصویری

نوع آیفون تصویری : آیفون تصویری
اندازه صفحه نمایش : 7 اینچ
زمان قطع اتوماتیک تصویر : دو دقیقه
قابلیت اتصال : به دو پنل یا یک پنل و یک دوربین مداربسته
حافظه :
قابلیت تنظیم صدای زنگ :
صفحه نمایش رنگی :
امکان استفاده از چند آیفن : به صورت موازی تا 3 گوشی
نوع صفحه نمایش : LCD-TFT
صفحه نمایش لمسی : فقط کلید لمسی (key touch)
ارتباط داخلی : با یک واحد (نگهبانی)
قابلیت اتصال به یک دوربین دیگر : قابلیت نمایش تصویر دوربین مداربسته

سایر مشخصات محصول

گوشی :
نوع نصب : روکار

...
نویسنده : بازدید : 38 تاريخ : سه شنبه 6 مهر 1395 ساعت: 15:31

close
تبلیغات در اینترنت