آیفون تصویری سیماران HS-43TK

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

آیفون تصویری 4.3 اینچ سیماران ،حافظه دار ، کلید لمسی ، باز کردن درب پارکینگ

آیفون های تصویری بروز سیماران

شرکت آیفون تصویری سیماران همواره در تولید آیفون تصویری ، نیازهای بازار را شناخته و به سرعت این نیاز را در مرحله طراحی و ساخت برده و تولید می نمالید.

به طور مثال آیفون تصویری HS-73 سیماران ، یک آیفون لوکس و گرانقیمت بود که برای نیاز مشتریان خاص سیماران طراحی شده بود و آیفون HS-43 نیز برای مشتریانی که آیفون تصویری با قیمت مناسب اما زیبا می خواستند.

سیماران بازار ایران را به خوبی درک می کند و محصولاتی با کیفیت در خور نیاز نیاز مشتریانش طراحی و تولید می نماید.

صفحه نمایش 4.3 اینچ با طراحی آشنا

آیفون تصویری HS-43TK-M200 در نگاه اول ما را به یاد دو محصول دیگر سیماران به نامهای HS-43 و HS-72 می اندازد. گویی که از تلفیق آن دو مدل به یک طراحی جدید رسیده اند.

اولین چیزی که در هر آیفون تصویری ای جلب نظر می کند ، صفحه نمایش می باشد که امروزه صفحه نمایش 4.3 اینچ ، اندازه معقول و مناسب است که نه کوچک است ، نه بسیار بزرگ و به یک استاندارد کلی رسیده است.

آیفون تصویری سیماران 43TK

رنگ کلی آیفون تصویری HS-43TK سفید می باشد که روی آیفون و کناره صفحه نمایش را یک طلق مشکی رنگ احاطه کرده و اگر صفحه نمایش روشن نباشد ،حس صفحه نمایش هفت اینچ را به مخاطب خواهد داد.

آیفون تصویری سیماران HS-43TK 4.3 رنگی ال سی دی TFT بهره می برد که رنگها را بسیار شفاف به نمایش در می آورد. به نظر میرسد سیماران در این محصول نیز از صفحه نمایش جدید خود استفاده نموده است. در زیر شفحه نمایش کلیدهای لمسی قرار گرفته که نسبت به کوچکترین لمسی حساس است و در بررسی های ما به خوبی عمل می کند.

امکانات آیفون تصویری HS-43TKسیماران

سیماران سعی کرده در آیفون تصویری جدیدش بیشتر نواقص آیفونهای تصویری قبلیش را برطرف نماید و توانسته روی مدل HS-43TK سنگ تمام بگذارد.

HS-43TK یکی از معدود مدلهایی از سیماران است که دارای دو ورودی است ، این ویژگی می تواند بدون نیاز به سوئیچر آیفون تصویری را به پنل متصل کند و یا بتوان از ورودی دوم برای اتصال آیفون به دوربین مداربسته استفاده نمود.

دیگر قابلیتی که شاید زیاد مهم نباشد اما برای اولین بار در یک محصول سیماران دیده ایم تغییر ملودی زنگ است که کاربر قادر است از 13 ملودی زنگ یکی را انتخاب نماید.

حافظه آیفون تصویری

اما از جمله قابلیت های اساسی و مهمتر ، قابلیت دریافت و ذخیره 200 عکس می باشد که در حافظه داخلی دستگاه ذخیره خواهد شد. همچنین کاربر می تواند تصاویر ذخیره شده در حافظه خارجی را به SD CARD انتقال دهد.همچنین با این آیفون تصویری بجز درب نفررو می توان درب پارکینگ را نیز باز نمود.

آیفون تصویری سیماران 43TK

گارانتی آیفون تصویری سیماران

محصول آیفون سیماران دارای ضمانت 30 ماهه می باشد. با باز کردن جعبه آیفون تصویری HS-40FL به هیچ برگ گارانتی ای بر نمی خوریم.

سیماران گارانتی دستگاه را پشت مانیتور چسبانده و با هولوگرام امنیت این تاریخ را محفوظ داشته است. تاریخی که پشت دربازکن تصویری ذکر شده تاریخ تولید میباشد که مقدار گارانتی این محصول در صورت داشتن فاکتور ممهور توسط نمایندگی از تاریخ فاکتور و در غیر اینصورت30 ماه پس از تاریخ تولید محاسبه میگردد.

شرکت سیماران خدمات آیفون تصویری خودش را به صورت مرکزی انجام می دهد. به این نحو که با گزارش خرابی در هر جای ایران، نزدیکترین نمایندگی خدمات را به محل اعزام می نماید.
شماره تلفن نمایندگی پس از فروش سیماران 88838400 است و زمان اعزام نیرو به محل حداکثر 48 ساعت می باشد. البته این مورد را باید در نظر داشت که در مدت گارانتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده خریدار می باشد.

آیفون تصویری سیماران,آیفون تصویری سیماران+قیمت,آیفون تصویری سیماران مدل فوژان,نمایندگی آیفون تصویری سیماران,نقشه آیفون تصویری سیماران,نصب آیفون تصویری سیماران,سایت آیفون تصویری سیماران,آیفونهای تصویری سیماران,پنل آیفون تصویری سیماران,خرید آیفون تصویری سیماران,...
نویسنده : بازدید : 29 تاريخ : پنجشنبه 8 مهر 1395 ساعت: 10:09

close
تبلیغات در اینترنت