وی تو ایتالیا توقیف شد | بلاگ

وی تو ایتالیا توقیف شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

v2 ایتالیا متوقف شد
وی تو

درب اتوماتیک شیشه ای وی تو ایتالیا که سالهاست در عرصه درب اتوماتیک فعالیت دارد ، به دلیل کپی برداری از آرم ViC 2 توقیف شد.

وی تو ایتالیا توقیف شد!
وی تو ایتالیا

اما ماجرا از کجا شروع شد؟

همانطور که همه می دانیم کمپانی آلدو به دلیل الگو برداری کامل از جک وی تو کالیپسو در محصولات جدیدش ، در ساخت و عرضه آن محصول به بازار ، به دلیل شکایت شرکت وی تو با منع قانونی روبرو شد.

این موضوع پایان ماجرا نبود و در این اثنا ، شرکت آیفون تصویری آلدو برای ساخت جکی بی نقص که هزینه فراوانی کرده بود ، با منع قانونی تولید ، این هزینه ها هرگز تبدیل به سرمایه گذاری نمی شدند.

از این رو مدیران آلدو در اقدامی خواستند به وی تو بگویند که اگر از لحاظ قانونی بخواهند عمل کنند ، می توانند مشکلاتی برای این شرکت ایجاد کنند.

شرکت امید الکترونیک خاورمینانه که محصولاتوی تو را به ایران وارد می کند یگ گاف اساسی داده بود و آن نیز عدم ثبت آرم وی تو در اداره ثبت اسناد و املاک شرکتها بود و از همین رو آلدو توانست با طرح شکایتی مبنی بر مشابه بودن آرم وی تو با آرم ثبتی Vic2 مانع از فروش محصولات وی تو در ایران گردد.

وی تو ایتالیا توقیف شد!
وی تو
وی تو ایتالیا توقیف شد!
وی تو

 

 

حال باید دید با طرح این شکایت شرکت امید الکترونیک خاورمیانه چه راهکاری برای رهایی از این موضوع پیدا می کند تا بتواند این محصول پر فروش را دوباره به بازار عرضه نماید؟

 

...
نویسنده : بازدید : 16 تاريخ : يکشنبه 8 اسفند 1395 ساعت: 7:33